Дайте пройти!

Про нас

Обговорити на Форумі

Дайте пройти – це громадський рух, що об’єднує активних громадян, які хочуть жити у безпечних та комфортних містах.

Ми не підтримуємо жодної політичної партії і не маємо власних політичних амбіцій.

Учасниками руху є представники найрізноманітніших соціальних груп та середовищ. Долучитись може кожен охочий. Головна спільна ознака – ми за сталий розвиток українських міст.

Ми любимо свої міста, але не погоджуємось з політикою міських адміністрацій, які не дбають про комфорт та безпеку мешканців. Ми готові брати на себе відповідальність, бо вважаємо, що міста –це люди, які у них живуть. Відтак, саме звичайні городяни повинні провокувати розвиток та зміни у міському середовищі.

Нас дістало, що тротуари перегороджені автомобілями. Ми вважаємо неприпустимою ту якісь громадського транспорту, яку нам пропонують перевізники та міські адміністрації. Ми не задоволені владою, яка хибно розставляє пріоритети, звертаючи недостатньо уваги на розвиток пішохідної інфраструктури.

Вимагаємо, щоб у наших містах:

- боролись зі стихійним паркуванням

- впроваджували плату за вуличне і позавуличне паркування

- обмежували рух та швидкість автомобілів

- розвивали пішохідні зони

- створювали нові та якісно відновлювати вже існуючі публічні простори

- розробили і реалізували комплекс заходів, що підвищить безпеку пішоходів на вулицях

- дбали про чистоту та озеленення міст

- підвищували рівень громадського транспорту

- розвивали велоінфраструктуру

- адаптовували вуличне середовище для потреб неповносправних

Учасники громадського руху «Дайте пройти» контролюють роботу органів влади, займаються просвітницькою та інформаційна діяльністю, а також пропонують та втілюють власні інфраструктурні рішення.

HEADER

0KulMere16.08.2018, 03:18#57
Seal armpit brings discomfort, aches. To delay visit doctors is not appropriate. Lump under the muscle cavity may turn out to be cancer disease. However more often it is result excessive use antiperspirants with aluminum, violation rules personal hygiene, increased sweating. Redness triggers a close clothing, infected razor, the virus.
armpit.info/
Pain under the arm, redness, lump becoming warm? This is the ulcer that will operated on, then drink medications. first stage cost ointments, antibacterial drugs. If the process is started, shown surgical procedure.
Quote
0Dinagoamn09.02.2018, 10:22#56
Диабет - это заболевание, при котором уровень глюкозы (сахара) в крови очень большой. Глюкоза в организм поступает из продуктов, которые вы кушаете. Инсулин - это гормон, который помогает глюкозе проникать в клетки, чтобы дать им энергию. При диабете 1 типа организм перестает вырабатывать инсулин. При диабете 2 типа, который является более известным болезнью, организм заболевшего слабо использует инсулин. Со временем избыток глюкозы в крови способен испортит глаза, почки и нервы. Физические упражнения и выполнение индивидуального плана питания могут помочь вам контролировать диабет. Вы также обязаны постоянно проверять уровень глюкозы в крови и принимать лекарство, если это предписано доктором.
endocrin-patient.com/.../
Quote
0Dinagoamn08.02.2018, 02:14#55
Диабет - это болячка, при котором уровень глюкозы (сахара) в крови слишком большой. Сахар в организм поступает из еды, которые вы кушаете. Инсулин - это гормон, который помогает глюкозе проникать в клетки, чтобы дать им энергию. При сахарном диабете 1 вида тело перестает вырабатывать инсулин. При сахарном диабете 2 вида, который является более известным болезнью, организм человека недостаточно использует инсулин. Со временем избыток сахара в крови возможно повредит глаза, почки и нервную систему. Зарядка и соблюдение персонального плана питания могут помочь вам регулировать сахарный диабет. Вы также обязаны постоянно проверять уровень глюкозы в крови и принимать таблетки, если это назначено доктором.
endocrin-patient.com/.../
Quote
0Collin29.07.2017, 07:24#54
This is my first time pay a visit at here
and i am truly pleassant to read everthing at alone place.


My web page - Can better posture make you taller?: patheticclerk5928.snack.ws/... /
Quote
0Наталія04.01.2015, 12:59#53
Цитую Наталія:
Добрий день!

Яка у вас електронна почта?

Дякую Наталіяя маю на увазі Дайте пройти
Quote
0Наталія04.01.2015, 12:57#52
Добрий день!

Яка у вас електронна почта?

Дякую Наталія
Quote
+2Павло20.08.2014, 06:25#51
Цитую Олександр:
Не буду опускатись до особистих образ, таких людей як Павло не переробиш, в них занадто однобоке мислення. .

- Олександр, ваша впевненість що можна безнаказано порушувати ПДР і заважети іншим людям це ваше "різностороннє" мислення?
- Чому ви ставите притензії групі Дайте Пройти за ваші спущені колеса?
Сумніваюсь що вам спустили колеса просто так, мабуть ви таки комусь заважали, порушивши ПДР, тому я і питав " а де саме ви припаркувалися? " - відповіді нема

Лінк про парковки, де є відповідь на ваше питання, бачу ви і не відкривали.

Хочете дискусії з активістами - пишіть нв ФБ сторінку www.facebook.com/.../trotuar
тут майже ніхто не читає
Quote
-4Олександр19.08.2014, 20:32#50
Не буду опускатись до особистих образ, таких людей як Павло не переробиш, в них занадто однобоке мислення.
А тепер шановна адміністрація проекту задаю вам конкретне питання: У МІСТІ ЛЬВОВІ НА ДАНИЙ МОМЕНТ ПРАЦЮЄ ОДИН РОДДОМ (НА ВСІХ РОЖЕНИЦЬ ЛЬВОВА) - на Джамбула. Та територію не пускають (вже пробував - тільки службові). Територія біля роддому дуже часто занята припаркованими машинами ажде поряд ринок !!!! Де паркувати машину??? І "прогулятись" тут не завжди получається. Це питання буде цікавити напевно багатьох. Сподіваюсь що я спілкуюсь з адекватними людьми.
Quote
+2Павло19.08.2014, 09:33#49
Цитую Олександр:
Але ви, блін, "молодці" - замість того щоб перед владою такі питання ставити (ми ж їх для того і вибирали), вирішили попсувати майно своїх земляків. ГЕНІАЛЬНО і ДЯКУЮ.

Та вжопу таких "Земляків" котрий заблокував своїм коритом шлях пішоходам, а особливо з обмеженими можливостями.
Quote
+3Павло19.08.2014, 09:28#48
Цитую Олександр:
Припаркував де зміг

1) а де саме ви припаркувалися? якщо на тротуарі, то там залишалося місці щоб пройти людям з візками, або наприклад інваліду проїхати?
2) якщо вам реально цікаво знати наші про паркінги, почитайте це dyak.com.ua/.../...
Quote
-4Олександр19.08.2014, 09:21#47
Продовження. А тепер маленька історія:
Сьогодні повіз дружину в роддом, на днях має народжувати. В нашому Славетному місті зараз працює для львівян АЖ Один роддом на всіх)) на Джамбула) Припаркувати машину не реально, адже рядом ринок. Припаркував де зміг (ми ж в Азії живем, парковок нема). Вернувся: наклейка на склі (це переживем) і 2 СПУЩЕНИХ КОЛЕСА!!!! Ви хоч голову включайте деколи!!! Але в голові нема - в аптеці не купиш, ви справжні патріоти України, всіх з святом Спаса!!! З повагою, Олександр
Quote
-3Олександр19.08.2014, 09:21#46
Доброго дня "шановні"!
Хочете бути європейцями - їдьте в Європу і подивіться як все зроблено. Для того щоб вимагати паркуватися в водіїв правильно, перше потрібно парковки нормальні зробити платні чи ні без різниці (нас же тут не мало все таки). Ми ж Львів - перлина Європи, говоримо ми. Але яка там перлина - все як завжди, показуха. Але ви, блін, "молодці" - замість того щоб перед владою такі питання ставити (ми ж їх для того і вибирали), вирішили попсувати майно своїх земляків. ГЕНІАЛЬНО і ДЯКУЮ.
Quote
+1Софія25.06.2014, 06:01#45
Доброго дня! Хотіла б запропонувати очистити від неправильного паркування невелику вуличку Рутковича (бічна вул. Стрийської, що виходить до вул. Паркової). Це вулиця з одностороннім рухом, та по одному її боці завжди припарковано багато автомобілів. Ті, кому не вистачає місця збоку, безцеремонно ставлять автівки на тротуар, тим самим повністю блокуючи його для пішоходів. Нещодавно сама їхала в авто і була змушена по всій довжині вулиці їхати за жінкою з дитячим візочком, яка просто не мала куди подітись, бо весь тротуар був заставлений машинами, і їй довелось йти по проїжджій частині. Було б дуже добре поставити на тротуарі стовпці для запобігання такого бидлопаркінгу. Їх там потрібно було б не дуже багато.
Quote
+1Kashtan10.06.2014, 11:19#44
Цитую nla6ep:
Сьогодні зранку прийшовши до автівки помітив вашу наклейку на лобовомі шклі!
1. Машина припаркована в спальному районі на тротуарі, під моїм помешканням, паркуюсь лише на ніч, та й вдень там ніхто табуном не ходить.

nla6ep, місце для проходу було (втч з візком)? Чому не паркуєтесь на узбіччі проїзної частини, а на тротуарі?
наліпки не роздаються кому попало, люди за ними приходять і купують.
Можна будь ласка фотку як ви припарковані саме там де наліпку вам вчепили?
Quote
-2nla6ep05.06.2014, 05:21#43
Сьогодні зранку прийшовши до автівки помітив вашу наклейку на лобовомі шклі!
1. Машина припаркована в спальному районі на тротуарі, під моїм помешканням, паркуюсь лише на ніч, та й вдень там ніхто табуном не ходить.
2. Проїхавшись по центру - дуже багато машин припаркованих на тротуарах де дійсно ходить багато людей, чи припаркованих так що швидка наприклад не проїде, чи пожежна - ЖОДНОЇ ВАШОЇ ТАК ЗВАНОЇ "ІНІЦІАТИВНОЇ НАКЛЕЙКИ" НЕ ПОМІТИВ!!!!
3. Я підтримую взагальному ініціативи правильного паркування, але не через порушення приватної власності!!!!!!!
4. Якщо ви будите роздавати наклейки кому попало, будете відповідати за них в порядку чинного законодавства, за псування майна!!!!
5. Таку наклейку наліпили на вхідних дверях мого підїзду!!!!!
Quote
0Богдан15.04.2014, 12:41#42
Я би хотів замовити 50 наклейок в Івано-Франківсь к. Скільки коштує одна? Ви б могли вислати по Новій Пошті або кимсь передати?
Quote
0Микола Хилюк14.04.2014, 09:16#41
Коли і де наступна зустріч ініціативи? Хочу взяти кілька наклейок. Дякую!
Quote
+1Олена08.04.2014, 10:57#40
Доброго дня!
Вчора почула по радіо, що сьогодні пройде акція по наведенню порядку на тротуарах у центральній частині м. Львова.
Хочу попросити учасників та організаторів акції завітати на вул. Григоровича, яка з"єднує вул. Мартовича та Дудаєва.
Я протягом тривалого часу борюся зі злісними потрушниками правил паркування, але це не дає бажаних результатів.
Щодня я викликаю інспекторів ДАІ, які дуже неохоче реагують, також службу евакуаторів, які постійно зайняті!!!
На колективну заяву з проханням встановити дорожній знак, який заборонив би паркування з непарної сторони номерації будинків по вул. Григоровича Галицька районна адміністрація відповіла, що вважає це недоцільним.
Зараз чекаємо на відповідь від пана Садового, надіємось, що будуть встановлені стовпці на тротуарі.
Дана вулиця перетворена на суцільну парковку, діти, старші люди, мами з дитячими візочками змушені ходити по проїжджій частині.
Допоможіть нам, ми цього дуже потребуємо!
Quote
0Володя08.04.2014, 03:56#39
І на кінець саме цікаве повернувшись до авто і помітив слід від слини на водійському вікні. От і маєте ініціативу, європейську. Скоро треба буде водійський рух організовувати, для захисту від свавілля цієї ініціативи.
Quote
0Володя08.04.2014, 03:55#38
Доброго дня. Я власник авто, припаркував його на краю тротуару та залишив для пішоходів прохід більше 2 метрів. Таке паркування дозволено ПДР. Таке паркування було також вимушеним оскільки привіз дитину на зайняття з англійської а 20 хвилинне блукання в пошуках місця паркування результату не дали. Проте не зовсім ввічливими чоловяга, без представлення і розяснень почав кричати, погрожувати і після того як я йому розяснив що правий згідно ПДР і нехай дзвонить кому хоче вліпив ме наліпку цього "громадського руху". По моєму це "безпридєл". Я також ходжу пішки і з коляскою і з 2 дітьми, завжди стараюся зрівноважити свою поведінку за кермом тм пішки. Досі конфліктів з пішоходами не виникало. Є дійсно ситуації коли самому хочеться скаржитися на власників припаркованих авто. І в той день їх було вдосталь. Проте наліпку отримав я один. З якого приводу така увага мені не пояснили. Таке враження що це був просто невдоволений життям чоловік якому дуже хотілося з кимось посваритися.
Quote

Додати коментар


Захисний код


Оновити

Де взяти наклейку?

1. В "Музеї ідей"
За адресою вул. Валова, 18а.
2. При особистій зустрічі
Приходьте на найближчу зустріч учасників ініціативи. Вони відбуваються регулярно.
3. Виготовити самостійно
Макет можна завантажити тут.

Як викликати ДАІ?

У разі виявлення порушення правил стоянки автомобілів телефонуйте черговому ДАІ

238-40-27

Як викликати евакуатор?

Телефонуйте в "Львівавтодор" за номерами

067 3925200, 270-41-66

Розшукується наліпковий спонсор!

У Вас поліграфічна фірма? Вам не байдуже наскільки це місто комфортне для людей? Зголошуйтеся!

Детальніше »»»

Голосувалка

Проти кого ми повинні виступати?

Проти всіх порушників ПДР - 47.1%
Проти порушників правил паркування - 21.6%
Проти тих, хто не дає пройти - 31.3%

Total votes: 278
The voting for this poll has ended on: 20 квіт. 2012 - 12:05
 

Галерея

 • Фотополювання
 • Comments: 0

Хто тут головний?

"Дайте пройти!" - це не партія, не громадська організація і не приватне підприємство. На даному етапі - це громадська ініціатива, кожен з учасників якої має однакові права та рівень відповідальності за свою активність. А відтак, головних у нас нема. Якщо ви хочете тут покерувати, спробуйте!

Партнери

 

Львівський Volkswagen Клубtangoknopka

Lviv cyclist`s association lypneva

Підтримайте ініціативу, розмістивши наш банер на своєму сайті

Коментарі

 • Anh 3 тижня назад
  Hi there, all is going fine here and ofcourse every one is sharing data, that's actually excellent, keep ...

  Детальніше...

   
 • Monty 3 тижня назад
  Hi there, this weekend is fastidious for me, as this moment i am reading this impressive educational ...

  Детальніше...

   
 • Krystyna 3 тижня назад
  Hi, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just curious if you get a lot of ...

  Детальніше...

   
 • Herman 3 тижня назад
  Hola! I've been following your blog for some time now and finally got the bravery to go ahead and ...

  Детальніше...

   
 • Rigoberto 1 місяць назад
  An intriguing discussion is worth comment. There's no doubt that that you need to publish more about ...

  Детальніше...